Apteka Słoneczna Bielsko - Biała

apteka Słoneczna Bielsko Biała
Apteka Słoneczna Bielsko Biała - promocje
MAM smoczki, butelki, akcesoria
apteka Bielsko Biała - MAM smoczki, butelki, akcesoriaWzornictwo i zamiłowanie do szczegółów. Badania medyczne i innowacja techniczna.
To sprawia, że produkty MAM są tak wyjątkowe. Spełniają najwyższe wymagania rodziców i zapewniają niemowlętom idealny start w życie.
PLUSSSZ ZIZZZ
apteka Bielsko Biała - PLUSSSZ ZIZZZ50 tabletek

Plusssz Zizzz uzupełnia codzienną dietę w witaminy i wapń niezbędne do prawidłowego rozwoju. Jest wskazany w celu wzmocnienia organizmu i zwiększenia odporności dzieci.

Jeśli Twoja pociecha jest szczególnie ruchliwa, aktywna, szybko rośnie i ciekawi ją wszystko wokół, podawaj jej codziennie Plussssz Zizzz. Zizzz jest bezpieczny, bo nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów. Dzieciaki uwielbiają te zabawnie musujące na języku tabletki w owocowych smakach! W każdym pudełku Zizzz czekają na nie zabawy i naklejki z ulubionymi bohaterami Disneya. Do tego można zjeść aż 6 tabletek dziennie bez obawy przedawkowania.
DIGENZYM
apteka Bielsko Biała - DIGENZYM20 tabletek

Stymuluje i wspomaga procesy trawienia, polecany przy problemach spowodowanych ciężkostrawną dietą lub przejedzeniem i także przy zatruciach pokarmowych i zaburzeniach trawienia zawiera naturalne enzymy (pankreatyna, lipaza) w połączeniu z probiotykami stanowi kompleks enzymatyczny złożony z fermentów żołądkowych (pepsyna, papaina) zawiera ekstrakt z ananasa (bromelainę)
Beta - karoten E
apteka Bielsko Biała - Beta - karoten EBeta Karoten E stosowany jest w profilaktyce i jako uzupełnienie niedoboru witamin A i E.
EFFERALGAN
apteka Bielsko Biała - EFFERALGAN10 tabletek musujących

Stosowany jako środek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, miesiączkowe, nerwobóle i inne).